Fénix Brno - zdravotnická technika
CZ | SK | EN
Klientská sekcia

Home | VÝROBCOVIA | Caretag ApS & KLS Martin Group

Caretag ApS & KLS Martin Group

Jak přijde člověk k tomu, že vyvine, vyrobí a uvede na trh přes 10 000 chirurgických nástrojů? Výrobků, které se vyznačují jasnými atributy s výhradním postavením. Je to vášeň, nacházet nové postupy, které pomáhají lidem a slouží zdraví. Naše výrobky splňují požadavek na aplikačně orientovanou funkčnost, inteligentní obsluhu a vysokou kvalitu. A pokud jde o naplnění tohoto nároku, neděláme žádné kompromisy. 

Caretag® Aps sídlí v Kodani a v Berlíně a nabízí různá řešení RFID se zvláštním zaměřením na sledování chirurgických nástrojů, hromadné čtení a sledování celků. Caretag® Surgical Tracking System je kompletní systém pro pracovní postup, který funguje mezi oddělením centrální sterilizace / přípravnou jednotkou pro zdravotnické prostředky a operačními odděleními, začleňuje však při tom také běžná standardní řešení. Všechna řešení mají modulární strukturu, a proto jsou individuálně přizpůsobitelná potřebám a změnám v nemocnici.

Při řešeních od společnosti Caretag® jde o efektivní zacházení s informacemi. Pracují v rámci celé Evropy a specializují se na uživatelsky přívětivá, přizpůsobitelná řešení, která významně snižují náklady a pracovní doby ve zdravotnictví. 

Spolupráce
Nová kooperace nabízí znalosti a řešení z obou stran. Už v minulosti bylo vždy naléhavým úkolem nás obou nabízení flexibilních a individuálních řešení, která jsou vhodná pro jakéhokoli uživatele. Spolupráce vnáší do Vašich zdravotnických prostředků inteligenci a připravuje postupy pro všechny každodenní i budoucí úkoly.

 

Caretag ApS & KLS Martin Group
KLS Martin Group (D) Franke Medical (FI) Caretag ApS (DK) & KLS Martin Group (D) Trulife (IE) Ondal Medical (D) Ramed (CZ) Warwick Sasco (GB) Fénix Brno (CZ) Fénix Bratislava (SK)
« »